Site Loader

Це питання цікавить кожного водія, який вирішив заощадити і не змінювати зимові шини після закінчення зими.

Насправді зимова гума з інтернет-магазину MasterShina.com для того і зимова, щоб використовувати її лише в холодну пору року. Ви ж не носите чоботи влітку? Але річ тут не тільки в цьому. Насправді зимова гума виконує важливу функцію. Такі покришки виготовляють із спеціальної гумової суміші, яка не твердне при мінусових температурах та забезпечує максимальне зчеплення як з укоченим снігом, так і з льодом.

Спеціальні зимові шини відрізняються типом протектора. Сьогодні купити зимові шини можна з малюнком у вигляді сніжинок, ялинки, ромбами, квадратами або прямокутниками. Гострі та рівні грані такого малюнка на зимовій гумі купити яку можна за доступними розцінками, щільно «вгризаються» в зледенілі або засніжені покриття, чим і забезпечується безпека керування транспортом.

Вибираючи зимові шини Україна такі покришки можна вибрати у двох варіантах: фрикційні та шиповані. Фрикційна гума, вона ж «липучка», призначена для використання мокрою або сухою трасою. Фахівці радять використовувати таку гуму за температури повітря до -10 градусів. Шиповані шини мають розширений температурний діапазон. Але разом з тим такі покришки рекомендується використовувати на трасах з поганими показниками (ожеледиця, укочений сніг, інше). Як показали випробування, на заледенілих дорогах шиповані покришки показали кращі результати гальмівного шляху, ніж фрикційні.

Якщо зупинили свій вибір на шипованій гумі, важливо знати, що такі скати мають кілька недоліків. До першого варто віднести високий шумовий фон. Під час руху шипована гума видає багато шуму, особливо якщо колеса потрапляють на мокру трасу. Другий недолік – втрата шпильок. При експлуатації шипованої гуми додаткові елементи для зчеплення з дорогою можуть вилетіти. При втраті більше 15-17% шипів з покришки, керувати транспортом по ожеледиці може бути небезпечно. Тому водієві необхідно регулярно оглядати скати на наявність шпильок або відвідувати шиномонтаж.

Деякі водії вирішують заощадити та замість зимової гуми використовують всесезонні покришки. Такий варіант є дуже сумнівним, оскільки зими в наших регіонах дуже відрізняються від європейських. Тому не варто ризикувати своїм здоров’ям та життям інших учасників дорожнього руху.

editors editors

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *