Site Loader
який домен підібрати для особистого сайту

Вибір хостингу в Україні дуже великий.

Можна знайти як найпростіші тарифи по кілька доларів для простих ненавантажених сайтів, так і орендувати виділені сервери з окремим каналом та необхідною кількістю ресурсів для роботи практично будь-якого проекту. Хостинг України — це сотні пропозицій, а також вигідні знижки та акції, що дозволяють вигідно замовити хостинг в Україні та забезпечити своєму сайту стабільну та безпечну роботу.

знижки та пропозиції на хостинг в Україні

Розберемо найпопулярніші акції та знижки, що пропонують хостери, і чим справді вигідно можна скористатися. Наприклад, найкращий хостинг в Україні https://hyperhost.ua/ru/hosting-in-ukraine  при оплаті на тривалі терміни (до двох років) надає знижку 24% при оплаті на 2 роки, при оплаті на 12 місяців — 12% знижки , при оплаті на 6 місяців – 6%, при оплаті на квартал – 3%. Це вигідна пропозиція, особливо якщо ви плануєте довго використовувати хостинг.

Якщо вам потрібен віртуальний виділений сервер або іншими словами VPS/VDS, рекомендуємо шукати пропозиції хостерів з безкоштовним адмініструванням серверів. У такому разі вам не доведеться оплачувати роботи за запитами в технічну підтримку, наприклад, перенести сайт, налаштувати пошту, встановити сертифікат безпеки SSL та інші. Вартість робіт системних адміністраторів починається від 20 доларів на годину, а якщо ви купуєте сервер із уже включеним адмініструванням, то вам не потрібно турбуватися з приводу додаткових оплат за послуги з налаштування сервера. Хостинги України часто пропонують такий подарунок до послуг серверів.

Також у деяких провайдерів ви можете зустріти акцію «Домен у подарунок» при оплаті хостингу на певний період. Якщо вам потрібно купити хостинг та домен для сайту, то ця акція якраз для вас. Ви зможете придбати хостинг та заощадити на реєстрації доменного імені. Хостинг сайтів в Україні – це зазвичай комплекс послуг, який забезпечує повноцінну роботу в Мережі, реєстрація домену – одна з основних послуг. Тому якщо умови акції вам підходять, слід обов’язково ними скористатися.

хостинг в Україні та виділена IP адреса

Окрім домену часто можна потрапити на акцію SSL сертифікат у подарунок або виділену IP адресу до тарифу. Це також чудова можливість заощадити кошти та отримати корисну послугу, яка потрібна кожному сайту в Інтернеті. Вибір хостингу в Україні досить великий, конкуренція серед хостерів є величезною, тому кожна компанія намагається залучити клієнта та створює привабливі акції та пропозиції, тому ними обов’язково слід скористатися.

editors editors

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *